18 Comments

 1. Fotograflarda siz de harikasiniz , bizim burdada var hayvanat bahcesi ama bir turu kismet olmuyor gitmek belki de biraz daha buyumesi gerekiyor olan biteni anlamasi icin.
  Bu arada biz cok sukur iyiyiz sadece oglumla inzivaya cekildik biraz buyume atagi dedikleri bir durum soz konusu kacirmak istemiyorum bu ani , yeni bebis cok sessiz buyuyor ilk gulerin ehaveti kalkti cok sukur ama bu defada karnim buyumuyor sanki haftaya kontrolde bakalim neler olacak kiz mi erkek mi gosterirse ogrenecegiz.Ikinizide kocaman opuyorum ..

  • Çok teşekkürler canım;) iyi olmanıza sevindim.. Biraz daha büyüse daha iyi anlar tabii.. Ben de küçükken götürmeyi düşündüm ama uykusu gelir durmaz huysuzluk eder diye çekindim..biz de öyle bir problem var uykusu olunca yıkıyor ortalığı:) ne güzel ben kız diye hissediyorum demiştim.. Allah kalbine göre sıhhatli bir bebiş nasip etsin inşallah..biz de sizi öptükk;) çok meraklandırmayın bizi..bizim de haberimiz oldun o ataklardan;))

 2. Tuba

  Maşallah anne-kız çok güzelsiniz:)Fotoğraflar çok canlı çıkmış ve gayet de bakımlı duruyor hayvanlar.Penguen çok severim.Ay ne güzel Duru’nun hayvanlar hakkında konuşması,çok şirin yaa.)Çantası da tavşanmış zaten,yerim onu,öp benim için:)

  • Teşekkür ederim canım:) evet hayvanlar pırıl pırıl maşallah.. Yaa okadar cok şey söyledi ki aslında hayvanlara aklımda tutamadım hepsini.. Hatırladıkça güncellerim.. Çantayı ananesi aldı bi gece yatmadığı kalıyo onunla içinde de mermerden fillerimi vardı ya bereket filleri onu gezdiriyor:) otokoltuğuna bike otururken onunla oturuyo hayatta izin vermiyo çıkarmaya.. Tamam öperim canım sende Ege tontişimi öp benim için;)

 3. Ayten Şener

  Resimler çok güzel çıkmış özellikle Duruya bayıldım çok tatlı görünüyor 🙂 Darıca Hayvanat Bahçesine çok gittim okul sağolsun 😉 bizim korumaya ve bakıma aldığımız hayvanlar vardı sanırım penguenlerdi bir yıllık ihtiyaçlarını okul karşılıyor ve sık,sık ziyarete gidiyorlar..önceden tüküren keçiler vardı onları gördünüz mü resmen tükürüyolardı :))

  • çok tikiştürler yengesi..lamaları gördük tüküren..eğer onlardan bahsediyorsan canım..
   ama penguenlere bayıldık valla çok sevimliler..paytak paytak çok güzel hepsi 🙂

 4. Super bir haftasonu olmus. Baris 2 kere gitti hayvanat bahcesine simdiye kadar, Ankaraya her gidiste Ataturk orman ciftligine goturuyorum.Her gidisinde farkli tepkiler veriyor.Daricaya Birkac kez niyetlendik ama olmadi. Cok istiyorum oraya da gitmeyi, bakalim kismet… Her zamnki gibi cok guzelsiniz ana-kiz, masallah size 🙂

  • Canım Atatürk Orman Çiftliğindekini görmedim hiç ama bir kaçak yılan vardı sürekli kaçıp duruyordu oradan onu hatırlıyorum:))
   Ama burası gayet güzel..bir fil yoktu sanırım..oda nasıl olmaz hayret ettim..
   Duru hala bile anne fil göremedik diye üzülüyor :)..bence son güneşlerin tadını çıkarın..bitmeden güzel havalar gidip görmenizi tavsiye ederim..
   çok teşekkürler bu arada o sizin gönlünüzün güzel oluşundan kaynaklanıyor 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir