6 Comments

 1. Baba_2009

  Güzel kitaplar, fakat piyasada tükenmiş görülüyor. Konu dağılacak ama, şaşırmadım, devamını (bir sonraki adımı) sağlayamayan bir toplumuz, dışarıda klasik kitap klasik oyuncak raflarını görenler hatırlar. Burada o kadar ilgili var, bir piyasa var ama yine bize sunulan seçenekler ya kalitesi tartışılır ithal ya da dışarıdan getirtilen markaların kısıtlı ürün tayfı. Bir ünlü yayınevinin çevirdiği kitaplarını (ithal idi) çok beğenmiştim, üşenmedim ithal edilen yabancı yayınevinin sitesine girdim. Mukayese dahi kabul etmez. Tamam, çok kitap çok çeşit bir şey garanti etmez, ama bu imkanları biz neden sunamıyoruz? Onlar da çocuk sayısı az olduğu için mi bu kadar çok titriyorlar. Bunların üzerine geçen gün http://www.teacherspayteachers.com/ sitesini gördükten sonra ben bu konu üzerinde artık düşünmemeye karar verdim. Veli, öğretmen, yayınevleri…

  • evet haklısınız..
   Bir kaç eğitici kitabın hatta oyun materyallerinin satışını yabancı sitelerde gördüm bende, ama Türkiye’de zerresi yok..
   Bende kendim yapmaya karar verdim malzeme topluyorum :)..Belki bazı şeyleri alabilmemiz için birileri ile konuşup talep etmemiz lazım..Bu kitapları çok zaman önce (hatta ozaman çocuğum yokken) tesadüf eseri kitapçıda gördüm inanmıyacaksınız ama fiyatı 100 TL filandı ozaman..
   Ben yanlış gördüm deyip abc yayıncılık Unnado kampanyasından aldım fakat internette bununla ilgili bir resim gördüm kitabın üzerinde 120 tl yazıyordu..
   sanırım piyasaya çok pahalı sattılar sonrada toplatıp böyle anne çocuk alışveriş sitelerinden ucuza kalanları satıyor olabilirler talep görmemiş olabilir..O yüzden üretimi durmuş ve arkası gelmemiş olabilir..Bu da bir ihtimal..

 2. selamlar.oncelikle çocugunuza karsı boylesine ilgi olmanızdan dolayı sizleri çok tebrik ederim.akıllı kitabı biliyorum,gayet iyibir çalışmadır.artık türkiyede aynı mantıkta bir çalışma daha var.kontrol yayıncılıgın çıkardığı zekare görsel dikkat setleri var.incelemenizi şiddetle tavsiye ederim.saygılarımla.onur şen.

  • çok teşekkür ederim tavsiyeniz için..inceledim ama fiyatı bi hayli yüksek bunların 🙂
   indirim olsa eminim bloğumu tavsiye eden bir çok anne yararlanmak ister

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir