6 Comments

 1. Ben bir aksam ustu e-5 karayolunda cok buyuk bir kaza yasadim , tikanan trafikte beklerken arkadan bir tir carpti. O an ruya gibiydi ben tir oldugunu bile aractan inince anladim.Sen ne kadar dikkatli olursan ol dikkatsizler gelip seni buluyor .Cok buyuk ve ucuz kazalar atlattim hepte arkadan carptilar :/
  En son yillar once nisanlim bana ait bir aracta hayatini kaybetti 🙁

  Ama araba kullanmaktan hic vazgecmedim.Dogurdum doguracagim hala kullaniyorum 🙂 Gerci suan Amerika da yasiyor olmanin avantajini kullaniyorum.Yasadigim yer itibariyle sanirim , ya da calismadigim , trafik saatlerini gormedigim icin cok rahatim .Herkes kurallara uyar .Egitim ile alakali sanirim keske biz de de bu tarz egitimler cok erken yaslarda yapilsa. Aslinda sadece trafik ile degil her konuda daha farkli , sakin , anlayisli bireyler olabilsek keske 🙂

  • Allah rahmet eylesin üzüldüm çok 🙁
   evet aynen ne kadar dikkat etsen de gelip çarpabilirler..işte benim asıl çekincem o..
   ne güzel valla ben Duru ile kullanmaya hiç cesaretim yok..
   sana katılıyorum her alanda daha çok eğitim verilmeli..
   evet orada trafik kurallarının birebir uygulandığını duymuştum..herkes bilinçli..

 2. belgin2007

  Çok güzel bir proje:)İnşallah amaca uygun kullanılır da güzel sonuçlar elde edilir:)Keşke her yerde böyle eğitimler verilse,hatta okullarda zorunlu kılınsa(öyle alanlarda :)belki o zaman daha çocukluktan alışkanlık kazanılır,bilgi edinilir ve gelecekte kazalar en aza indirilmiş olur…Bende İstanbul’da araba kullanmaktan korkanlardanım:(sizin de dediğiniz gibi hele çocukla hiç yapamam:((Her şeyin daha güzel olması ümidiyle..sevgi ile kalın:))

  • evet aynen amaca uygun olması önemli..
   inşaallah bakalım en kısa zamanda bende o korkuyu atıp Duru ile gezmek istiyorum 🙂
   bizden de kocaman sevgiler 🙂

 3. Sudem

  Bizde sınıfla bugün topkapıdaki trafik eğitim parkına girdik herkese diploma verdiler dünyada tek olan cam labirentte oynatıp kalem silgi ve uç seti verdiler ücretsiz oraya da gitmenizi şiddetle tavsiye ederim.Çocuğunuzda çok eğlenecektir çünkü akülü araçlara bindiriyorlar. Trafik polisleri aracılığıyla yönlendiriliyor giderseniz Duru ve sizin için bilgilendirici olacaktır.

  • çok eğlenceli olduğunu tahmin ediyorum..Eminim çok eğlenmişsinizdir..Biraz daha büyüyüpte kendi başına akülü araba kullanmaya başladığında çok daha verimli olacaktır eminim..
   çok teşekkürler ayrıca sevgiler 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir